akbilir inşaat logo

Kurumsal

Kuruluş yılı 1995’ten itibaren sağlam adımlarla yoluna devam etmekte olan firmamız İstanbul’da 6 şube ile perakende ve toptan inşaat malzemeleri satışı ile işine devam etmiştir.
Akbilir İnşaat ve İç Mimarlık 2002 yılından bu yana faaliyetlerine Çorlu’da İnşaat sektöründe devam etmektedir.
Değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projeleriyle Çorlu’nun çeşitli bölgelerinde her biri farklı mimari anlayışa sahip ve yine bir yaşam biçimi sunan bir çok projeyi hayata geçirmiştir.
Akbilir İnşaat ve İç Mimarlık köklü geçmişinden aldığı güç ve kurumsal kimliğinde ortak değerlerden ödün vermeden daha modern ve dünya standartlarına uygun projeler üretmeyi ve Türk İnşaat sektörüne büyük katkılar sağlamayı hedeflemektedir.
[ stratejimiz ]

Biz Kimiz

Son teknolojileri projelerine entegre ederek yüksek kalitede üretim yaparak ve dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak. Gerçekleştirdiği bütün projelerde, bulunduğu bölgeye değer katmak. Modern yaşam alanlarıyla kentin çevresini değiştirmektir.

Misyon

Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam alanlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak. İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam etmektir.

Vizyon

Tarzımıza 'canlı minimalizm' diyoruz. Canlı minimalizm, görsel veya görsel bir görünümle ilgili değildir. İçsel duygulara, gerçek benliğinize atıfta bulunur.

Değer
[ +]
Ev sahibi
[ +]
Yılı aşkın tecrübe
[ +]
proje